Hakkımızda

Hakkımızda

Erten&Çoban Hukuk ve Danışmanlık, ulusal ve uluslararası şirketler ile bireylere geniş bir yelpazede avukatlık ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Dinamik kadrosu ile yüksek kalitede hizmet sunmayı ilke edinen Erten&Çoban Hukuk ve Danışmanlık, gücünü sağlam ve güvenilir müvekkil ilişkilerinden almaktadır. Her hakkın kutsal ve savunmaya değer olduğu inancıyla, tüm hukuki iş ve uyuşmazlıkların takibini büyük bir titizlikle yürütmekte olan Erten&Çoban Hukuk ve Danışmanlık, avukatlık mesleğinin gerekli kıldığı sorumluluk bilinciyle hukuki hizmet vermekte ve adaleti her alanda hâkim kılabilmek için azami gayreti göstermektedir.

Erten & Çoban Hukuk ve Danışmanlık, hukuki gelişmeleri ve güncel değişiklikleri takip ederek, hukuki problemi en etkin ve en hızlı şekilde çözüme kavuşturmayı hedeflemektedir. Hizmet verdiği alanlarda uygulama ile akademik bilgiyi sentezlemekte ve müvekkillere kalıcı hukuki çözümler sunmaktadır. Hukuki danışmanlık ve profesyonel dava hizmeti sunmanın yanı sıra, yüksek maliyetli ve uzun dava süreçlerine alternatif olarak müvekkillerine, arabuluculuk, uzlaşma ve tahkim gibi alternatif uyuşmazlık çözüm yöntemleri konusunda hizmet vererek müvekkilleri için en avantajlı sonuçlara ulaşmayı amaçlamaktadır.

Erten&Çoban Hukuk ve Danışmanlık’ın hedeflerinden bir diğeri ise muhtemel hukuki uyuşmazlıkların önüne geçilmesidir. Bu bilinçle, gelecekte oluşabilecek uyuşmazlıkların önlenebilmesi için özenle güncel değişiklikleri takip ederek riskleri önceden belirlemekte ve müvekkillerinin yasal uyum süreçlerini desteklemektedir. Böylelikle, önleyici hukukun yürütülmesinde müvekkillerine hizmet sunmakta ve muhtemel hukuki uyuşmazlıkların önüne geçilmesini sağlamaktadır.

Dernekler & Üyeliklerimiz

TR